Ako prebieha kurz prvej pomoci práve u nás?

Hľadáte ten najdôveryhodnejší a najkvalitnejší kurz prvej pomoci, z ktorého si odnesiete, čo najviac vedomostí? Bez toho, aby ste ich zabudli hneď na druhý deň!  Potom ste sa ocitli na tom správnom mieste.

V nasledujúcich riadkoch vám podrobne opíšeme, ako takýto kurz prvej pomoci prebieha priamo u nás !

Na úvod je potrebné spomenúť, že neponúkame len tak hocijaké kurzy prvej pomoci. Všetky kurzy máme akreditované ministerstvom zdravotníctva. Takže sa nemusíte báť, že by vám obdržaný certifikát bol nanič.

prva pomoc

Priebeh kurzu prvej pomoci

Tak, ako každý kurz prvej pomoci aj ten náš sa skladá z 2 častí: teoretických vedomostí a praktických zručností. Kde si nielen prejdeme a vysvetlíme potrebné poznatky, ale si aj čo to vyskúšate.

Práve vďaka praktickej časti, si zapamätáte z nášho kurzu takmer všetko, čo sa na ňom naučíte.

Snažíme sa naše kurzy zorganizovať tak, aby bola pre vás praktická časť nie len zaujímavá, ale aj zábavná.

Uprednostňujeme skôr individuálny prístup a snažíme sa brať ohľad na všetky vaše požiadavky ako aj na tempo vášho učenia.

Aby absolvovanie nášho kurzu bola pre vás príjemná a pozitívna skúsenosť.

prvá pomoc - teoria + praktika

Ako dlho trvá  kurz prvej pomoci práve z našej ponuky?

 Priemerne naše kurzy trvajú po dobu 45 minút. Pričom celkový počet vyučovacích hodín je 8. Počas týchto hodín budeme mať dosť času si podrobnejšie prejsť tematické okruhy prvej pomoci, ktoré vo svojom živote, aj zúžitkujete.

Na to, aby ste sa toho naučili veľa a pritom tieto poznatky nezabudli po prvom týždni, sme naše kurzy rozvrhli tak, aby praktická časť prevyšovala počtom hodín nad teoretickou časťou.

Teóriu preberieme počas prvých 3 vyučovacích hodín.  Zvyšné hodiny sa budeme venovať praktickým úlohám a rôznym simuláciám. Aby ste sa naučili správne reagovať v každej krízovej situácii.

Oslovil vás spôsob akým naše kurzy prvej pomoci prebiehajú? Ak ste odpovedali áno, prejdite na našu stránku a prihláste sa na kurz, ktorý vás z našej ponuky zaujal najviac!

Zanechať komentárVeronika Mikolajcikova

12 mesiacov pred

Dobrý večer Vám prajem. Chcela by som sa informovať o mieste konania,čase a aj financiách kurzu prvej pomoci u Vás. Ďakujem veľmi pekne. Mikolajcikova

Admin

12 mesiacov pred

Dobrý deň, školenia vykonávame v rámci celej SR. Čas a cena za školenie závisí od počtu účastníkov na kurze. S pozdravom, Róbert Gajdiciar-konateľ

Lucia

11 mesiacov pred

Dobrý deň, chcela by som spýtať, či plánujete nejaký kurz v okolí ZA 😉niekedy v novom roku 😉

Admin

10 mesiacov pred

Dobrý večer.
Presnejší termín Vám budem vedieť povedať po 7.1.2020

Veronika Kralj

10 mesiacov pred

Dobry den vas kurz prvej pomoci trva jeden alebo niekolko dni?
Je mozne zaplatit si aj individuálny kurz so špecifickými požiadavkami?
Kolko by to stalo?

Admin

10 mesiacov pred

Dobrý večer.
Kurz prvej pomoci trvá 1 deň.
V prípade Vašej požiadavky, je možnosť si u nás objednať individuálne školenie z poskytovania prvej pomoci. Cena tohto školenia je 100,- €

Copyright © 2014 RESCUE ACADEMY. Všetky práva vyhradené.