Vyhľadať
Close this search box.

Kurz prvej pomoci

Náša spoločnosť s tímom skúsených lektorov už viac ako 10 rokov organizuje kurzy prvej pomoci pre firmy, organizácie, občianske združenia, športové kluby, zdravotníckych pracovníkov, pedagogických pracovníkov, rovnako tak pre laickú verejnosť, rodičov a deti. Nevahajte nás kontaktovať, ponuku školenia vám pripravíme na mieru. Kurzy organizujeme na celom Slovensku, za použitia najmodernejších Laerdal tréningových figurin. Spoločnosť RESCUE ACADEMY s.r.o. je držiteľom akreditácie rozhodnutie číslo Z15887-2012 – OzdV zo dňa 13. 4. 2012, Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky o akreditácii kurzu prvej pomoci.

  • Školenia prebiehajú v zmysle zákona č. 578/2004 Z. z. o poskytovateľoch zdravotnej starostlivosti, zdravotníckych pracovníkoch, stavovských organizáciách v zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky č. 398/2010 Z. z. o minimálnych požiadavkách na kurz prvej pomoci a kurz inštruktora prvej pomoci.

Prihlasovací formulár

Naši klienti

Kde robíme kurzy?

Nenašli ste v zozname svoje mesto? Nevadí, naše kurzy pre našich klientov rutinne organizujeme aj v inych mestách. Ozvite sa nám a o všetko sa postaráme.