Kurz prvej pomoci

          Neustále sa snažíme skvalitňovať a rozširovať poskytované služby. Dôkazom toho, že ideme správnym smerom, je stále väčší počet našich spokojných zákazníkov. Tak neváhajte a vyberte si z našej širokej ponuky kurzov. V odbore školení z poskytovania prvej pomoci nenájdete profesionálnejší tím.

 

PRE VODIČOV A ŽIADATEĽOV O VODIČSKÉ OPRÁVNENIE  (viac...)

Kurz je akreditovaný Min. Zdrav. SR,  pozostáva z teoretickej časti - 3 hodiny a praktickej časti - 5 hodín. Na konci školenia vykonajú absolventi test a po jeho úspešnom zvládnutí obdržia osvedčenie o absolvovaní kurzu prvej pomoci. (1 vyučovacia hodina/45 min.)

 

PRE  FIRMY A ORGANIZÁCIE  (viac...)

Kurz je akreditovaný Min. Zdrav. SR, pozostáva z teoretickej časti - 3 hodiny a praktickej časti - 5 hodín. Na konci školenia vykonajú absolventi test a po jeho úspešnom zvládnutí obdržia osvedčenie o absolvovaní kurzu prvej pomoci. (1 vyučovacia hodina/ 45min.)

 

 PRE RODIČOV A VEREJNOSŤ  (viac...)

Kurz prvej pomoci pre rodičov a verejnosť je rovnako akreditovaný Min. Zdrav. SR,  pozostáva z teoretickej časti - 3 hodiny a praktickej časti - 5 hodín. Na konci školenia vykonajú absolventi test a po jeho úspešnom zvládnutí obdržia osvedčenie o absolvovaní kurzu prvej pomoci. (1 vyučovacia hodina/45min.)

 

Skúšobný poriadok  RESCUE ACADEMY s.r.o.

 

 

TOPlist